Competició
Local
Visitant
Dia
Lloc
Lliga ASOBAL
Fraikin BM Granollers
Liberbank Ciudad Encantada
Ds 21.10.2017 - 17:00
Palau d'Esports de Granollers
Supercopa de Catalunya
KH-7 BMG Femení
Associació Lleidatana
Dc 18.10.2017 - 20:45
Agramunt
Divisió d'Honor Femenina
Godoy Maceira BM. Porriño
KH-7 BMG Femení
Ds 21.10.2017 - 18:00
Porriño
1a Estatal
BM Granollers B
H. Sant Quirze
Ds 21.10.2017 - 19:30
Palau d'Esports de Granollers
1a Catalana Sènior
BM. La Roca B
BM Granollers C
Dg 22.10.2017 - 13:00
Palau d'Esports de Granollers
Lliga Cat. Sènior Femenina
H. Gavà
BM Granollers Atlètic
Ds 21.10.2017 - 19:15
Gavà
Lliga Cat. Masters Fem.
Veteranes BM. Granollers
La Salle Montcada
Ds 21.10.2017 - 21:00
Palau d'Esports de Granollers
Lliga Catalana Juvenil Masc.
H. Poblenou
Juvenil A
Ds 21.10.2017 - 19:10
CEM Nova Icària
Lliga Catalana Juvenil Masc.
Juvenil Sporting
Joventut La Llagosta
Dc 18.10.2017 - 20:30
La Llagosta
Lliga Catalana Juvenil Masc.
Juvenil Sporting
BM. La Roca
Dg 22.10.2017 - 09:30
Palau d'Esports de Granollers
Lliga Catalana Juvenil Fem.
Juvenil Femení
Felmar BM. La Roca
Ds 21.10.2017 - 11:15
Palau d'Esports
Lliga Catalana Cadet Masc.
Cadet A
H. Sant Cugat
Ds 21.10.2017 - 12:30
Pavelló del Tub
Lliga Catalana Cadet Masc.
CH Sant Esteve
Cadet Sporting
Ds 21.10.2017 - 09:00
Sant Esteve de Palautordera
2a Catalana Cadet Masc.
CH Cerdanyola Negre
Cadet Atlètic
Ds 21.10.2017 - 13:30
Cerdanyola del Vallès
Lliga Cat. Infantil Masc.
H. Esplugues Blau
Infantil A
Dg 22.10.2017 - 09:00
Esplugues
1a Cat. Infantil Masc.
Infantil Atlètic
H. Sant Quirze
Ds 21.10.2017 - 09:30
Pavelló del Tub
Lliga Cat. Infantil Masc.
H. Cooperativa Sant Boi
Infantil Sporting
Dg 22.10.2017 - 09:30
Sant Boi de Llobregat
Lliga Catalana Infantil Fem.
Infantil Femení
H. Sant Quirze
Ds 21.10.2017 - 11:00
Pavelló del Tub
1a Catalana Infantil Fem.
Infantil Fem. Sporting
CH Cardedeu
Dg 22.10.2017 - 13:00
Pavelló del Tub
Lliga Aleví Masculí CEVO
Aleví Àlex Viaña
CH Parets Oller
Ds 21.10.2017 - 09:00
Pista Annexa del Palau d'Esports
Camp Catalunya Aleví Exp.
Aleví Jordi Nuñez
H. Claret
Dg 22.10.2017 - 10:00
Pista Annexa del Palau d'Esports
Camp Catalunya Aleví Exp.
CH Cerdanyola Verd
Aleví Miquel Prat
Ds 21.10.2017 - 13:00
Pista Annexa del Palau d'Esports
Camp Catalunya Aleví Exp.
Aleví Femení
AEH Les Franqueses
Dg 22.10.2017 - 11:30
Pista Annexa del Palau d'Esports
Lliga Benjamí Mixt CEVO
Benjamí Fem. Judith Vizuete
CH Vic
Ds 21.10.2017 - 11:30
Pista Annexa del Palau d'Esports
Lliga Aleví Masculí CEVO
Aleví Josep M. Junqueras
CH Sant Esteve Blanc
Ds 21.10.2017 - 10:15
Pista Annexa del Palau d'Esports
Lliga Benjamí Masculí CEVO
Benjamí Raul Campos
AEH Les Franqueses Negre
Ds 21.10.2017 - 11:30
Pista Annexa del Palau d'Esports
Lliga Prebenjamí Mixt CEVO
CH Canovelles
Prebenjamí Raul Campos
Ds 21.10.2017 - 11:45
Canovelles
1a Catalana Cadet Fem.
H. Palautordera Salicrú
Cadet Fem. Sporting
Ds 21.10.2017 - 19:15
Palautordera
Lliga Benjamí Masculí CEVO
Benjamí Resina
CH Vilamajor
Ds 21.10.2017 - 11:30
Pista Annexa del Palau d'Esports
Lliga Prebenjamí Mixt CEVO
HC Laietà Argentona
Prebenjamí Eduard Barbany
Ds 21.10.2017 - 10:15
Argentona
Lliga Prebenjamí Mixt CEVO
CH Sant Esteve
Prebenjamí Pep Blanchart
Ds 21.10.2017 - 13:15
Sant Esteve de Palautordera
Descarregar pdf

banner-festesociCAT