Competició
Dia
Local
Visitant
Copa EHF
Diumenge 10.02.2019
Fraikin BM Granollers
22
THW Kiel
33
Lliga ASOBAL
Dimecres 06.02.2019
Fraikin BM Granollers
BM. Logroño La Rioja
Copa de la Reina
Dissabte 09.02.2019
KH-7 BMG Femení
24
Godoy Maceira BM. Porriño
22
1a Estatal
Dissabte 09.02.2019
BM Granollers B
26
H. Sant Joan Despí
26
Lliga Catalana Sènior Masc.
Diumenge 10.02.2019
BM Granollers C
33
CH Cardedeu
27
Lliga Cat. Sènior Femenina
Diumenge 10.02.2019
BM Granollers Atlètic
18
CH Ascó
27
Lliga Cat. Masters Fem.
Diumenge 10.02.2019
OAR Gràcia Sabadell
12
Veteranes BM. Granollers
13
Lliga Catalana Juvenil Masc.
Diumenge 10.02.2019
Juvenil A
34
CH Sant Esteve Sesrovires
14
Lliga Catalana Cadet Masc.
Dissabte 09.02.2019
H. Cardedeu
18
Cadet A
69
Lliga Catalana Cadet Masc.
Dissabte 09.02.2019
Cadet Sporting
34
H. Sant Joan Despí
22
1a Catalana Cadet Masc
Diumenge 10.02.2019
Cadet Atlètic
H. Gavà Grana
Lliga Catalana Cadet Fem.
Dissabte 09.02.2019
OAR Gràcia Sabadell
35
Cadet Femení
35
Lliga Cat. Infantil Masc.
Diumenge 10.02.2019
CH Terrassa Vermell
24
Infantil A
41
2a Catalana Infantil Masculina
Diumenge 10.02.2019
CE Tortosa
25
Infantil Atlètic
21
1a Cat. Infantil Masc.
Dissabte 09.02.2019
Infantil Sporting
21
Acadèmia Igualada - H. Igualada
20
Lliga Catalana Infantil Fem.
Diumenge 10.02.2019
Infantil Femení
28
H. Sant Joan Despí
35
1a Catalana Infantil Fem.
Dissabte 09.02.2019
H. Ribes
19
Infantil Fem. Sporting
23
Camp Catalunya Aleví Exp.
Dissabte 09.02.2019
H. Garbí de Palafrugell Tamariu
9
Aleví Àlex Viaña
7
Camp Catalunya Aleví Exp.
Dissabte 09.02.2019
CH Sant Andreu
6
Aleví Jordi Nuñez
10
Camp Catalunya Aleví Exp.
Diumenge 10.02.2019
Aleví Miquel Prat
H. Gavà Grana
Lliga Aleví Masculí CEVO
Dissabte 09.02.2019
Joventut Mataró
11
Aleví Josep M. Junqueras
5
Lliga Benjamí Masculí CEVO
Dissabte 09.02.2019
Benjamí Raul Campos
10
HC Laietà Argentona
6
Lliga Catalana Cadet Fem.
Dissabte 09.02.2019
Avannubo BM. La Roca
29
Cadet Fem. Sporting
24
Lliga Benjamí Masculí CEVO
Dissabte 09.02.2019
FH Roquerol
9
Benjamí Carlos Viver
7
Lliga Benjamí Masculí CEVO
Dissabte 09.02.2019
H. Vilamajor
4
Benjamí Resina
12
Lliga Benjamí Masculí CEVO
Dissabte 09.02.2019
H. La Garriga
5
Prebenjamí Eduard Barbany
11
Lliga Benjamí Masculí CEVO
Dissabte 09.02.2019
Prebenjamí Pep Blanchart
4
Joventut La Llagosta
12
Lliga Benjamí Femení CEVO
Dissabte 09.02.2019
La Salle Montcada
8
Benjamí Femení Miriam González
8
Camp Catalunya Aleví Exp.
Dissabte 09.02.2019
Aleví Femení Judith Vizuete
10
Avannubo BM. La Roca
6
Lliga Prebenjamí Mixt CEVO
Dissabte 09.02.2019
Prebenjamí Joan Ribell
12
H. Montornès
4
Lliga Demanoenmano
Dissabte 09.02.2019
Obra Social
CH Cerdanyola

banner-festesoci2018-CAT