Competició
Dia
Local
Visitant
Lliga ASOBAL
Dimecres 18.04.2018
Fraikin BM Granollers
31
ABANCA Ademar León
23
Copa EHF
Dissabte 21.04.2018
Saint Raphaël Var Handball
37
Fraikin BM Granollers
23
1a Estatal
Dissabte 21.04.2018
BM Granollers B
30
H. Sant Joan Despí
26
1a Catalana Sènior
Dissabte 21.04.2018
H. Banyoles B
26
BM Granollers B
28
Copa Catalana Senior Fem.
Diumenge 22.04.2018
CH Vilanova del Camí
BM Granollers Atlètic
Copa Catalana Juvenil Masc.
Dissabte 21.04.2018
H. Poblenou
Juvenil Sporting
Copa Catalana Juvenil Fem.
Diumenge 22.04.2018
CH Palautordera
11
Juvenil Femení
44
Lliga Catalana Cadet Masc.
Diumenge 22.04.2018
Cadet A
27
FC Barcelona Lassa
33
Lliga Catalana Cadet Masc.
Diumenge 22.04.2018
Cadet Sporting
49
BM. La Roca 1953
31
2a Catalana Cadet Masc.
Dissabte 21.04.2018
CH Sant Esteve Sesrovires B
20
Cadet Atlètic
32
Lliga Catalana Cadet Fem.
Diumenge 22.04.2018
H. Sant Joan Despí
Cadet Femení
Lliga Cat. Infantil Masc.
Dissabte 21.04.2018
BM. La Roca
24
Infantil A
33
1a Cat. Infantil Masc.
Dissabte 21.04.2018
Infantil Atlètic
30
Joventut Mataró
29
Lliga Cat. Infantil Masc.
Dissabte 21.04.2018
Infantil Sporting
28
H. Sant Joan Despí
27
Top 4 Infantil Femení
Dissabte 21.04.2018
H. Palautordera
23
Infantil Femení
27
1a Catalana Infantil Fem.
Diumenge 22.04.2018
Infantil Fem. Sporting
23
CH Terrassa
27
Lliga Aleví Masculí CEVO
Dissabte 21.04.2018
Aleví Àlex Viaña
9
KH-7 FBMG Alex Viaña
7
Copa Catalana Aleví Masculí
Dissabte 21.04.2018
Joventut Mataró
8
Aleví Jordi Nuñez
8
Camp Catalunya Aleví Exp.
Dissabte 21.04.2018
Aleví Miquel Prat
AEH Les Franqueses
Lliga Benjamí Femení CEVO
Dissabte 21.04.2018
Benjamí Fem. Judith Vizuete
H. Palautordera
Lliga Aleví Masculí CEVO
Dissabte 21.04.2018
FH Roquerol
12
Aleví Josep M. Junqueras
4
Lliga Benjamí Masculí CEVO
Dissabte 21.04.2018
CH Sant Esteve Blau
12
Benjamí Raul Campos
4
Lliga Benjamí Masculí CEVO
Dissabte 21.04.2018
Joventut Mataró
4
Benjamí Carlos Viver
12
Lliga Benjamí Masculí CEVO
Dissabte 21.04.2018
Joventut Mataró
12
Benjamí Resina
4
Dissabte 21.04.2018
Prebenjamí Eduard Barbany
10
CH Sant Esteve
6
Lliga Prebenjamí Mixt CEVO
Diumenge 22.04.2018
CH Palautordera
8
Prebenjamí Pep Blanchart
8
Lliga Prebenjamí Mixt CEVO
Dissabte 21.04.2018
Prebenjamí Anna Pi
12
AEH Les Franqueses
4

banner-gcup2018