fbpx

EHF EUROPEAN LEAGUE

EHF EL Logo EHF EHF FINALS MEN 2023
  • Amistós
    USAM Nimes Gard
    37
    Fraikin BM Granollers
    32
  • Amistós
    Frontignan Thau Handball
    41
    Fraikin BM Granollers
    37
  • Copa de la Reina
    C. BM. Morvedre
    26
    KH-7 BM. Granollers
    27
  • 1a Estatal
    KH-7 BM Granollers B
    41
    Club Handbol Poblenou
    31
  • 1a Catalana Sènior
    Blancs i Blaus BMG
    38
    Club Handbol Poblenou B
    31
  • Lliga Cat. Masters Fem.
    Veteranes BM. Granollers
    37
    H. Sant Cugat
    4
  • Lliga Catalana Juvenil Masc.
    Molins de Q - H. Molins
    27
    Juvenil A
    27
  • Lliga Catalana Juvenil Masc.
    CH Sant Esteve Sesrovires
    24
    Juvenil Sporting
    28
  • Lliga Catalana Juvenil Fem.
    Mubak BM. La Roca
    24
    Juvenil Femení
    25
  • Lliga Catalana Cadet Masc.
    Cadet A
    42
    CH Sant Andreu
    30
  • Lliga Catalana Cadet Masc.
    Cadet Sporting
    26
    H. Cooperativa Sant Boi
    36
  • 1a Catalana Cadet Masculí
    CE Tortosa
    39
    Cadet Atlètic
    40
  • Lliga Catalana Cadet Fem.
    Cadet Femení
    31
    H. Palautordera Salicrú
    31
  • 1a Cat. Infantil Masc.
    CE La Salle Bonanova
    42
    Infantil Atlètic
    26
  • 1a Cat. Infantil Masc.
    H. Coooperativa Sant Boi
    40
    Infantil Sporting
    27
  • Lliga Catalana Infantil Fem.
    Infantil Femení
    35
    H. Cooperativa Sant Boi
    13
  • 1a Catalana Infantil Fem.
    BM. Barberà
    16
    Infantil Fem. Sporting
    40
  • Lliga Catalana Cadet Fem.
    Cadet Fem. Sporting
    41
    UE Sarrià
    34
  • Lliga Prebenjamí Mixt CEVO
    Prebenjamí Oriol Rey
    4
    CH Palautordera
    12
  • Lliga Benjamí Femení CEVO
    BM. La Roca
    10
    Benjamí Fem. Imane Ben Chayhab
    6
  • Lliga Prebenjamí Mixt CEVO
    Prebenjamí Joan Amigó
    10
    CH Canovelles Negre
    6
  • Lliga Prebenjamí Mixt CEVO
    Prebenjamí Joan Amigó
    10
    Ch La Salle Montcada
    6
  • Lliga Catalana Juvenil Fem.
    Juvenil Femení Sporting
    32
    CH Ascó
    31
  • Lliga Aleví Masculí CEVO
    Aleví Pol Valera
    10
    CH Sant Fost Verd
    6
  • Camp Catalunya Aleví Exp.
    Aleví Esteban Salinas
    9
    GEiEG Cmcasanova.com
    7
  • Camp Catalunya Aleví Exp.
    BM. Barberà
    5
    Aleví Antonio Garcia
    11
  • Camp Catalunya Aleví Exp.
    AEH Les Franqueses
    12
    Aleví Femení Ona Vegué
    4
  • Lliga Benjamí Masculí CEVO
    CH Palautordera Verd
    12
    Benjamí Víctor de Sande
    4
  • Lliga Benjamí Masculí CEVO
    BM. La Roca Negre
    4
    Benjamí Marc Guàrdia
    12
  • Lliga Benjamí Masculí CEVO
    CH Vic
    4
    Benjamí Jan Gurri
    12
  • Lliga Benjamí Masculí CEVO
    Ch Cardedeu Vermell
    6
    Benjamí Fem. Martina Capdevila
    10
  • Lliga Prebenjamí Mixt CEVO
    Prebenjamí Jana Castañera
    6
    CH Canovelles Groc
    10
  • Lliga Prebenjamí Mixt CEVO
    Prebenjamí Sergi Franco
    12
    BM. La Roca Blanc
    4
  • Lliga Demanoenmano
    Màgics
    12
    Nuroil CH Cerdanyola
    33

Propers partits Fraikin BMG

Lliga Plenitude ASOBAL
Fraikin BM Granollers
Barça
Divendres 03.02.2023 - 20:05
Palau d'Esports
Retransmès per Esport3
EHF European League
Fraikin BM Granollers
Balatonfüredi KSE
Dimarts 07.02.2023 - 20:45
Palau d'Esports
Retransmès per Esport3
Lliga Plenitude ASOBAL
CÍVITAS BM. Guadalajara
Fraikin BM Granollers
Divendres 10.02.2023 - 20:00
Guadalajara
PARTIT PATROCINAT PER
RadioGranollers

Resultats lliga ASOBAL

Blendio Sinfín
26
-
29
CÍVITAS Balonmano Guadalajara
Bada Huesca
27
-
27
Frigoríficos Morrazo Cangas
Club Cisne
32
-
33
BM Logroño La Rioja
Ángel Ximénez - PG
36
-
35
Bidasoa Irún
Helvetia Anaitasuna
33
-
23
TM Benidorm
Fraikin BM Granollers
29
-
26
Recoletas Atlético Valladolid
ABANCA Ademar León
30
-
42
Barça
REBI Balonmano Cuenca
28
-
28
Bathco BM Torrelavega
Dades actualitzades per   

Classificació lliga ASOBAL

1.
Barça
30
2.
Fraikin BM Granollers
26
3.
REBI Balonmano Cuenca
21
4.
ABANCA Ademar León
18
5.
Bathco BM Torrelavega
17
6.
BM Logroño La Rioja
16
7.
Bidasoa Irún
16
8.
Ángel Ximénez - PG
14
9.
Helvetia Anaitasuna
14
10.
TM Benidorm
13
11.
Recoletas Atlético Valladol...
13
12.
Bada Huesca
11
13.
Frigoríficos Morrazo Cangas
10
14.
CÍVITAS Balonmano Guadalaja...
8
15.
Club Cisne
7
16.
Blendio Sinfín
6
Dades actualitzades per   

Propers partits KH7 BMG Femení

DHF-Lliga Guerreras Iberdrola
Super Amara Bera Bera
KH-7 BM. Granollers
Dissabte 04.02.2023 - 18:00
Sant Sebastià
DHF-Lliga Guerreras Iberdrola
KH-7 BM. Granollers
Rocasa Gran Canaria
Dissabte 11.02.2023 - 20:00
Palau d'Esports
Retransmès per VOTV
DHF-Lliga Guerreras Iberdrola
Zubileta Evolution Zuazo Barakaldo
KH-7 BM. Granollers
Divendres 17.02.2023 - 21:00
Barakaldo
Retransmès per Teledeporte
VOTV

Resultats DHF

Grafometal La Rioja
23
-
20
Gurpea Beti-Onak Azparren
KH-7 BM Granollers
21
-
14
Mecalia Atlético Guardés
Costa del Sol Málaga
23
-
25
Super Amara Bera Bera
Motive.co Gijón
24
-
21
Conservas Orbe Rubensa BM Porriño
Zubileta Evolution Barakaldo
28
-
28
RoCasa Gran Canaria
Atticgo BM Elche
27
-
24
Caja Rural Aula Valladolid
Dades actualitzades per   

Classificació DHF

1.
Super Amara Bera Bera
22
2.
RoCasa Gran Canaria
17
3.
Conservas Orbe Rubensa BM Po...
16
4.
Costa del Sol Málaga
15
5.
Atticgo BM Elche
14
6.
Motive.co Gijón
14
7.
Caja Rural Aula Valladolid
11
8.
Mecalia Atlético Guardés
9
9.
Gurpea Beti-Onak Azparren
9
10.
Zubileta Evolution Barakaldo
7
11.
KH-7 BM Granollers
7
12.
Grafometal La Rioja
3
Dades actualitzades per