FraikinReckitt-BenckiserPastas-GalloSagalesEstabanell-EnegriaAjGranollersKH-7
  • Amistós
    Agustinos Alacant
    19
    Fraikin BM Granollers
    36
  • Amistós
    BM. Benidorm
    27
    Fraikin BM Granollers
    38
  • Divisió d'Honor Femenina
    KH7 BMG Femení
    25
    Prosetecnica Zuazo
    27
  • 1a Estatal
    BM Granollers B
    28
    La Salle Bonanova
    21
  • Lliga Catalana Sènior Masc.
    BM Granollers C
    27
    CH Sant Miquel
    34
  • Div. d'Honor Plata Femenina
    E. Castelldefels
    26
    BM Granollers Atlètic
    37
  • Lliga Catalana Juvenil Masc.
    H. Palautordera - Verd
    26
    Juvenil A
    41
  • Lliga Catalana Juvenil Masc.
    Sant Martí Adrianenc
    26
    Juvenil Vallbona
    22
  • Lliga Catalana Juvenil Fem.
    Juvenil Femení
    27
    EH Sant Vicenç
    24
  • Lliga Catalana Cadet Masc.
    Cadet A
    41
    AE Carles Vallbona KH-7 BMG
    25
  • Lliga Catalana Cadet Masc.
    KH-7 BM. Granollers
    41
    Cadet Vallbona
    25
  • 2a Catalana Cadet Masc.
    Cadet Atlètic
    34
    H. La Garriga
    29
  • Lliga Catalana Cadet Fem.
    Cadet Femení
    30
    AE Carles Vallbona BMG
    26
  • Lliga Cat. Infantil Masc.
    CH Cerdanyola
    9
    Infantil A
    56
  • 2a Catalana Infantil Masculina
    Infantil Atlètic
    25
    Joventut Mataró B
    16
  • 1a Cat. Infantil Masc.
    ASME Voramar B
    27
    Infantil Vallbona
    30
  • Lliga Catalana Infantil Fem.
    Infantil Femení
    21
    AEH Les Franqueses
    20
  • Lliga Aleví Masculí CEVO
    Aleví Àlex Viaña
    10
    PME AEH Les Franqueses
    6
  • Camp Catalunya Aleví Exp.
    BM. La Roca
    9
    Aleví Jordi Nuñez
    7
  • Camp Catalunya Aleví Exp.
    H. Gavà
    4
    Aleví Miquel Prat
    12
  • Camp Catalunya Aleví Exp.
    Aleví Fem. Sandra Pérez
    10
    Joventut La Llagosta
    6
  • Lliga Benjamí Mixt CEVO
    Benjamí Fem. Judith Vizuete
    8
    CH Sant Esteve F
    8
  • Lliga Prebenjamí Mixt CEVO
    Prebenjamí David Resina
    11
    PME AEH Les Franqueses
    5
  • Lliga Catalana Cadet Fem.
    KH-7 BM. Granollers
    30
    Cadet Fem. Vallbona
    26
EHF European CUP

Propers partits Fraikin BMG

Lliga ASOBAL Bauhaus
Angel Ximenez - Puente Genil
Fraikin BM Granollers
Dissabte 06.02.2016 - 18:30
Puente Genil
Lliga ASOBAL Bauhaus
Fraikin BM Granollers
Helvetia Anaitasuna
Dimecres 10.02.2016 - 20:30
Palau d'Esports de Granollers
Retransmès per Movistar +
Copa EHF - Fase Grups
Fraikin BM Granollers
Dinamo Bucuresti
Diumenge 14.02.2016 - 12:30
Palau d'Esports de Granollers
Retransmès per Esport 3
ESCOLTA'L EN DIRECTE
RadioGranollers

Resultats lliga ASOBAL

BM Guadalajara
32
-
30
SD Teucro
Helvetia Anaitasuna
22
-
32
FC Barcelona Lassa
Go Fit
0
-
0
BM Benidorm
Globalcaja C. Encantada
0
-
0
Fertiberia Puerto Sagunto
Ángel Ximénez Puente Genil
0
-
0
Fraikin BM Granollers
BM Aragón
0
-
0
Naturhouse La Rioja
Frigoríficos Morrazo Cangas
0
-
0
Villa de Aranda
Bada Huesca
0
-
0
Abanca Ademar León
Dades actualitzades per   

Classificació lliga ASOBAL

1.
FC Barcelona Lassa
32
2.
Naturhouse La Rioja
23
3.
Frigoríficos Morrazo Cangas
21
4.
Fraikin BM Granollers
21
5.
Abanca Ademar León
20
6.
Villa de Aranda
19
7.
Bada Huesca
16
8.
BM Guadalajara
13
9.
BM Benidorm
12
10.
Go Fit
12
11.
Helvetia Anaitasuna
12
12.
Globalcaja C. Encantada
11
13.
SD Teucro
10
14.
Ángel Ximénez Puente Genil
8
15.
Fertiberia Puerto Sagunto
8
16.
BM Aragón
6
Dades actualitzades per   

Propers partits KH7 BMG Femení

Divisió d'Honor Femenina
Helvetia BM. Alcobendas
KH7 BMG Femení
Dissabte 06.02.2016 - 17:00
Alcobendas - Pabellón de los Sueños
Divisió d'Honor Femenina
KH7 BMG Femení
H. Canyamelar - Valencia
Dissabte 13.02.2016 - 16:30
Palau d'Esports de Granollers
Copa de la Reina - 1/8 Final
KH7 BMG Femení
Helvetia BM. Alcobendas
Dissabte 20.02.2016 - 18:00
Palau d'Esports de Granollers

Resultats DHF

KH-7 BM Granollers
25
-
27
Prosetecnisa Zuazo
Carobels CLEBA León
37
-
37
Aula Cultural
Clínicas Rincón Málaga Co...
22
-
24
BM Porriño
Mecalia At. Guardés
23
-
20
RoCasa Gran Canaria Ace
Aiala Zarautz
16
-
31
Bera Bera
Canyamelar Valencia
25
-
19
Helvetia BM Alcobendas
Jofemesa Oviedo
21
-
23
Elche CF Mustang
Dades actualitzades per   

Classificació DHF

1.
RoCasa Gran Canaria Ace
26
2.
Bera Bera
24
3.
Mecalia At. Guardés
21
4.
Prosetecnisa Zuazo
17
5.
Aula Cultural
17
6.
Helvetia BM Alcobendas
16
7.
BM Porriño
16
8.
KH-7 BM Granollers
12
9.
Canyamelar Valencia
12
10.
Clínicas Rincón Málaga Co...
11
11.
Carobels CLEBA León
9
12.
Elche CF Mustang
8
13.
Jofemesa Oviedo
5
14.
Aiala Zarautz
2
Dades actualitzades per   

Comentaris a Facebook

Últims tuits

Rep les notícies del BMG

* Camps obligatoris