Resultats Copa EHF

  • Lliga ASOBAL
    Recoletas Atl. Valladolid
    30
    Fraikin BM Granollers
    31
  • Copa EHF
    Fraikin BM Granollers
    32
    KS Azoty-Pulawy SA
    26
  • Copa de la Reina
    KH-7 BMG Femení
    28
    Mecalia Atl. Guardés
    20
  • 1a Estatal
    BM Granollers B
    19
    H. Sant Esteve Sesrovires
    23
  • 1a Catalana Sènior
    BM Granollers C
    26
    H. Esplugues B
    22
  • Lliga Cat. Sènior Femenina
    H. Cooperativa Sant Boi
    25
    BM Granollers Atlètic
    19
  • Lliga Catalana Juvenil Masc.
    Juvenil A
    22
    FC Barcelona Lassa
    23
  • Lliga Catalana Juvenil Masc.
    Sant Martí Adrianenc B
    23
    Juvenil Sporting
    24
  • Lliga Catalana Juvenil Fem.
    H. Sant Vicenç - Bar Mi Casa
    20
    Juvenil Femení
    36
  • Lliga Catalana Cadet Masc.
    Cadet A
    49
    BM. La Roca 1953
    30
  • Lliga Catalana Cadet Masc.
    Cadet Sporting
    39
    BM. La Roca
    36
  • 2a Catalana Cadet Masc.
    Cadet Atlètic
    43
    CH Cerdanyola Negre
    19
  • Lliga Catalana Cadet Fem.
    CH Ascó
    24
    Cadet Femení
    23
  • 1a Cat. Infantil Masc.
    Sabadell Handbol
    32
    Infantil Atlètic
    22
  • Lliga Catalana Infantil Fem.
    H. Palautordera Salicrú
    26
    Infantil Femení
    30
  • 1a Catalana Infantil Fem.
    Infantil Fem. Sporting
    27
    Joventut La Llagosta
    21
  • Lliga Aleví Masculí CEVO
    Aleví Àlex Viaña
    8
    CH Sant Esteve Blanc
    8
  • Camp Catalunya Aleví Exp.
    Aleví Jordi Nuñez
    11
    H. Salou
    5
  • Camp Catalunya Aleví Exp.
    Aleví Miquel Prat
    7
    CH Bordils Blanc
    9
  • Lliga Benjamí Masculí CEVO
    Benjamí Raul Campos
    9
    PME Les Franqueses Verd
    7
  • 1a Catalana Cadet Fem.
    Cadet Fem. Sporting
    38
    CEH BCN Sants
    25
  • Lliga Benjamí Masculí CEVO
    Benjamí Carlos Viver
    12
    PME Les Franqueses Negre
    4
  • Lliga Benjamí Masculí CEVO
    Benjamí Resina
    4
    PME Les Franqueses Blanc
    12
  • Lliga Prebenjamí Mixt CEVO
    Prebenjamí Eduard Barbany
    12
    CH Malgrat
    4
  • Lliga Prebenjamí Mixt CEVO
    Prebenjamí Pep Blanchart
    6
    CH Sant Esteve
    10
  • Lliga Prebenjamí Mixt CEVO
    Prebenjamí Anna Pi
    12
    CH Palautordera Verd
    4
  • Lliga Benjamí Mixt CEVO
    Benjamí Femení Miriam González
    10
    La Salle Montcada
    6
  • Camp Catalunya Aleví Exp.
    H. Gavà Blau
    4
    Aleví Femení Judith Vizuete
    12

Propers partits Fraikin BMG

Copa EHF
Wacker Thun
Fraikin BM Granollers
Diumenge 25.02.2018 - 17:00
Thun (Suïssa)
Retransmès per Esport3
Lliga ASOBAL
Frigoríficos Morrazo
Fraikin BM Granollers
Dimecres 28.02.2018 - 20:30
Cangas de Morrazo
Retransmès per Movistar+
Copa EHF
Fraikin BM Granollers
Wacker Thun
Diumenge 04.03.2018 - 12:30
Palau d'Esports
Retransmès per Esport3
ESCOLTA'L EN DIRECTE
RadioGranollers

Resultats lliga ASOBAL

Helvetia Anaitasuna
35
-
32
Fertiberia Puerto Sagunto
FC Barcelona Lassa
28
-
20
Abanca Ademar León
Fraikin BM Granollers
26
-
28
Condes de Albarei Teucro
Liberbank C. Encantada
0
-
0
BM Logroño La Rioja
Quabit BM Guadalajara
0
-
0
Bada Huesca
Bidasoa Irún
0
-
0
BM Benidorm
Frigoríficos Morrazo Cangas
0
-
0
Recoletas Atlético Valladolid
MMT Seguros Zamora
0
-
0
Ángel Ximénez Puente Genil
Dades actualitzades per   

Classificació lliga ASOBAL

1.
FC Barcelona Lassa
37
2.
Abanca Ademar León
25
3.
Helvetia Anaitasuna
24
4.
Quabit BM Guadalajara
24
5.
Fraikin BM Granollers
23
6.
Bada Huesca
21
7.
Liberbank C. Encantada
21
8.
BM Logroño La Rioja
21
9.
BM Benidorm
17
10.
Condes de Albarei Teucro
16
11.
Recoletas Atlético Valladol...
15
12.
Bidasoa Irún
15
13.
Ángel Ximénez Puente Genil
11
14.
MMT Seguros Zamora
10
15.
Fertiberia Puerto Sagunto
8
16.
Frigoríficos Morrazo Cangas
6
Dades actualitzades per   

Propers partits KH7 BMG Femení

Divisió d'Honor Femenina
Elche Mustang
KH-7 BMG Femení
Dissabte 24.02.2018 - 18:00
Elx
Divisió d'Honor Femenina
KH-7 BMG Femení
BMC Mavi Nuevas Tecnologías
Dissabte 03.03.2018 - 16:30
Palau d'Esports
Divisió d'Honor Femenina
Gran Hotel Bilbao Prosetecnisa Zuazo
KH-7 BMG Femení
Dissabte 10.03.2018 - 18:30
Barakaldo

Resultats DHF

Rincón Fertilidad Málaga
26
-
18
Godoy Maceira BM Porriño
Mecalia At. Guardés
24
-
18
BMC Mavi Nuevas Tecnologías
KH-7 BM Granollers
23
-
23
Ants Bfit-Muchoticket Santa Eularia
Elche CF Mustang
25
-
18
Canyamelar Valencia
BM Castellón
26
-
25
Base Villaverde
Prosetecnisa Zuazo
28
-
28
Aula Cultural
RoCasa Gran Canaria Ace2
30
-
33
Super Amara Bera Bera
Dades actualitzades per   

Classificació DHF

1.
Super Amara Bera Bera
26
2.
Mecalia At. Guardés
26
3.
RoCasa Gran Canaria Ace2
26
4.
Aula Cultural
23
5.
BMC Mavi Nuevas Tecnologías
21
6.
Prosetecnisa Zuazo
18
7.
Rincón Fertilidad Málaga
16
8.
KH-7 BM Granollers
15
9.
Elche CF Mustang
12
10.
Godoy Maceira BM Porriño
11
11.
Ants Bfit-Muchoticket Santa ...
6
12.
Canyamelar Valencia
6
13.
BM Castellón
4
14.
Base Villaverde
0
Dades actualitzades per