• Copa EHF
    Fraikin BM Granollers
    22
    THW Kiel
    33
  • Copa de la Reina
    KH-7 BMG Femení
    24
    Godoy Maceira BM. Porriño
    22
  • 1a Estatal
    BM Granollers B
    26
    H. Sant Joan Despí
    26
  • Lliga Catalana Sènior Masc.
    BM Granollers C
    33
    CH Cardedeu
    27
  • Lliga Cat. Sènior Femenina
    BM Granollers Atlètic
    18
    CH Ascó
    27
  • Lliga Cat. Masters Fem.
    OAR Gràcia Sabadell
    12
    Veteranes BM. Granollers
    13
  • Lliga Catalana Juvenil Masc.
    Juvenil A
    34
    CH Sant Esteve Sesrovires
    14
  • Lliga Catalana Cadet Masc.
    H. Cardedeu
    18
    Cadet A
    69
  • Lliga Catalana Cadet Masc.
    Cadet Sporting
    34
    H. Sant Joan Despí
    22
  • Lliga Catalana Cadet Fem.
    OAR Gràcia Sabadell
    35
    Cadet Femení
    35
  • Lliga Cat. Infantil Masc.
    CH Terrassa Vermell
    24
    Infantil A
    41
  • 2a Catalana Infantil Masculina
    CE Tortosa
    25
    Infantil Atlètic
    21
  • 1a Cat. Infantil Masc.
    Infantil Sporting
    21
    Acadèmia Igualada - H. Igualada
    20
  • Lliga Catalana Infantil Fem.
    Infantil Femení
    28
    H. Sant Joan Despí
    35
  • 1a Catalana Infantil Fem.
    H. Ribes
    19
    Infantil Fem. Sporting
    23
  • Camp Catalunya Aleví Exp.
    H. Garbí de Palafrugell Tamariu
    9
    Aleví Àlex Viaña
    7
  • Camp Catalunya Aleví Exp.
    CH Sant Andreu
    6
    Aleví Jordi Nuñez
    10
  • Lliga Aleví Masculí CEVO
    Joventut Mataró
    11
    Aleví Josep M. Junqueras
    5
  • Lliga Benjamí Masculí CEVO
    Benjamí Raul Campos
    10
    HC Laietà Argentona
    6
  • Lliga Catalana Cadet Fem.
    Avannubo BM. La Roca
    29
    Cadet Fem. Sporting
    24
  • Lliga Benjamí Masculí CEVO
    FH Roquerol
    9
    Benjamí Carlos Viver
    7
  • Lliga Benjamí Masculí CEVO
    H. Vilamajor
    4
    Benjamí Resina
    12
  • Lliga Benjamí Masculí CEVO
    H. La Garriga
    5
    Prebenjamí Eduard Barbany
    11
  • Lliga Benjamí Masculí CEVO
    Prebenjamí Pep Blanchart
    4
    Joventut La Llagosta
    12
  • Lliga Benjamí Femení CEVO
    La Salle Montcada
    8
    Benjamí Femení Miriam González
    8
  • Camp Catalunya Aleví Exp.
    Aleví Femení Judith Vizuete
    10
    Avannubo BM. La Roca
    6
  • Lliga Prebenjamí Mixt CEVO
    Prebenjamí Joan Ribell
    12
    H. Montornès
    4

Propers partits Fraikin BMG

Copa EHF
GOG
Fraikin BM Granollers
Diumenge 17.02.2019 - 15:00
Gudme (Dinamarca)
Retransmès per Esport3
Lliga ASOBAL
Fraikin BM Granollers
ABANCA Ademar León
Dimecres 20.02.2019 - 19:30
Palau d'Esports
Retransmès per La Liga Sports TV
Copa EHF
KS Azoty-Pulawy SA
Fraikin BM Granollers
Dissabte 23.02.2019 - 15:00
Lublin (Polònia)
ESCOLTA'L EN DIRECTE
RadioGranollers

Resultats lliga ASOBAL

Barça Lassa
46
-
24
Recoletas Atlético Valladolid
BM Logroño La Rioja
31
-
27
Condes de Albarei Teucro
Helvetia Anaitasuna
24
-
32
Fraikin BM Granollers
Frigoríficos Morrazo Cangas
18
-
22
Liberbank Cuenca
ABANCA Ademar León
20
-
23
Bidasoa Irún
Quabit BM Guadalajara
0
-
0
Ángel Ximénez - Avia PG
BM Benidorm
0
-
0
Secin Group Alcobendas
Ds Blendio BM Sinfín
0
-
0
Bada Huesca
Dades actualitzades per   

Classificació lliga ASOBAL

1.
Barça Lassa
36
2.
Bidasoa Irún
25
3.
Fraikin BM Granollers
24
4.
BM Logroño La Rioja
22
5.
ABANCA Ademar León
21
6.
Bada Huesca
21
7.
Liberbank Cuenca
19
8.
Ds Blendio BM Sinfín
19
9.
Quabit BM Guadalajara
15
10.
Recoletas Atlético Valladol...
15
11.
BM Benidorm
15
12.
Helvetia Anaitasuna
14
13.
Ángel Ximénez - Avia PG
11
14.
Frigoríficos Morrazo Cangas
10
15.
Condes de Albarei Teucro
9
16.
Secin Group Alcobendas
6
Dades actualitzades per   

Propers partits KH7 BMG Femení

Divisió d'Honor Femenina
KH-7 BMG Femení
Aula Alimentos de Valladolid
Divendres 15.02.2019 - 21:00
Valladolid
Retransmès per Teledeporte
Divisió d'Honor Femenina
KH-7 BMG Femení
Godoy Maceira BM. Porriño
Dissabte 23.02.2019 - 16:30
Palau d'Esports
Retransmès per La Xarxa
Divisió d'Honor Femenina
BMC Liberbank Gijón
KH-7 BMG Femení
Dissabte 02.03.2019 - 17:30
Gijón

Resultats DHF

Super Amara Bera Bera
32
-
25
Rincón Fertilidad Málaga
KH-7 BM Granollers
26
-
26
RoCasa Gran Canaria Ace2
Godoy Maceira BM Porriño
16
-
25
Aula Cultural
Helvetia BM Alcobendas
23
-
23
BMC Liberbank Gijón
Elche CF Mustang
31
-
24
BM Castellón
Canyamelar Valencia
18
-
37
Mecalia At. Guardés
Prosetecnisa Zuazo
21
-
22
BM Morvedre
Dades actualitzades per   

Classificació DHF

1.
Super Amara Bera Bera
23
2.
RoCasa Gran Canaria Ace2
23
3.
Mecalia At. Guardés
21
4.
Elche CF Mustang
20
5.
KH-7 BM Granollers
19
6.
BMC Liberbank Gijón
17
7.
Aula Cultural
17
8.
Rincón Fertilidad Málaga
16
9.
Godoy Maceira BM Porriño
10
10.
Prosetecnisa Zuazo
9
11.
Canyamelar Valencia
7
12.
BM Morvedre
6
13.
Helvetia BM Alcobendas
5
14.
BM Castellón
3
Dades actualitzades per