fbpx

Propers partits Fraikin BMG

Supercopa de Catalunya
Fraikin BM Granollers
Barça / La Roca
Divendres 23.08.2019 - 21:00
Igualada
Ciutat de Granollers
IK Sävehof
Fraikin BM Granollers
Dilluns 26.08.2019 - 21:00
Palau d'Esports
Amistós
Fraikin BM Granollers
IK Sävehof
Dimarts 27.08.2019 - 19:30
Vilanova del Vallès
ESCOLTA'L EN DIRECTE
RadioGranollers

Resultats lliga ASOBAL

Helvetia Anaitasuna
37
-
38
BM Logroño La Rioja
ABANCA Ademar León
28
-
21
Quabit BM Guadalajara
Fraikin BM Granollers
36
-
29
Ds Blendio BM Sinfín
Condes de Albarei Teucro
29
-
33
BM Benidorm
Ángel Ximénez - Avia PG
28
-
25
Frigoríficos Morrazo Cangas
Bada Huesca
27
-
47
Barça Lassa
Secin Group Alcobendas
27
-
38
Recoletas Atlético Valladolid
Bidasoa Irún
27
-
21
Liberbank Cuenca
Dades actualitzades per   

Classificació lliga ASOBAL

1.
Barça Lassa
59
2.
Bidasoa Irún
45
3.
BM Logroño La Rioja
42
4.
ABANCA Ademar León
37
5.
Fraikin BM Granollers
37
6.
Bada Huesca
33
7.
Recoletas Atlético Valladol...
33
8.
Liberbank Cuenca
33
9.
BM Benidorm
30
10.
Helvetia Anaitasuna
25
11.
Ds Blendio BM Sinfín
24
12.
Quabit BM Guadalajara
23
13.
Ángel Ximénez - Avia PG
19
14.
Frigoríficos Morrazo Cangas
18
15.
Condes de Albarei Teucro
13
16.
Secin Group Alcobendas
9
Dades actualitzades per   

Propers partits KH7 BMG Femení

Ciutat de Granollers
KH-7 BMG Femení
IK Sävehof
Dilluns 26.08.2019 - 19:00
Palau d'Esports
Amistós
IK Sävehof
KH-7 BMG Femení
Dimecres 28.08.2019 - 18:30
Montornès del Vallès - El Sorralet

Resultats DHF

RoCasa Gran Canaria Ace2
31
-
18
Godoy Maceira BM Porriño
Helvetia BM Alcobendas
29
-
28
Super Amara Bera Bera
BMC Liberbank Gijón
31
-
24
Aula Cultural
BM Morvedre
35
-
33
Canyamelar Valencia
Rincón Fertilidad Málaga
27
-
25
Prosetecnisa Zuazo
BM Castellón
22
-
32
KH-7 BM Granollers
Mecalia At. Guardés
24
-
15
Elche CF Mustang
Dades actualitzades per   

Classificació DHF

1.
RoCasa Gran Canaria Ace2
45
2.
Super Amara Bera Bera
41
3.
Mecalia At. Guardés
35
4.
KH-7 BM Granollers
34
5.
BMC Liberbank Gijón
33
6.
Rincón Fertilidad Málaga
33
7.
Elche CF Mustang
31
8.
Aula Cultural
28
9.
Prosetecnisa Zuazo
23
10.
Godoy Maceira BM Porriño
18
11.
Helvetia BM Alcobendas
17
12.
BM Morvedre
12
13.
Canyamelar Valencia
9
14.
BM Castellón
5
Dades actualitzades per